Kodėl verta rinktis universalias padangas?

Kodėl verta rinktis universalias padangas?

Daugybė veiksnių prisidėjo prie augančio sezoninių padangų populiarumo. Galbūt vienas iš svarbiausių yra progresuojanti klimato kaita. Jau keletą metų žiemos būna daug švelnesnės nei praėjusį šimtmetį ar net šio tūkstantmečio pradžioje. Gruodis dažniau pasitinka su lietumi ir nedideliu šalčiu nei su sniegu ir šalčio temperatūra net dieną. Todėl vis daugiau žmonių susimąsto, ar verta pirkti universalias padangas, nes jų efektyvumas švelnią žiemą lenkia net profesionalias žiemines padangas. Tai parodė tyrimai, atlikti – statistiškai vėsesnėje nei Lenkijoje – Didžiojoje Britanijoje.

Kaip matote aukščiau esančiame pavyzdyje, tokio tipo padangos ne veltui vadinamos universaliomis. Visasezoninės padangos paruoštos visoms sąlygoms. Jos sėkmingai pakeičia vasaros ir žiemos modelius. Jos gali būti naudojamos ištisus metus. Jų naudingumą nesunku pajusti, ypač sezonų sandūroje, kai paros temperatūra gali svyruoti nuo kelių iki net kelių laipsnių šilumos. Įprastos padangos tokiais atvejais gali veikti tik tam tikru paros metu. Todėl universalios padangos yra saugesnės. Kartu jos atmeta dilemą, kuri kartojasi kas šešis mėnesius. Tai ne tik saugumo, bet ir pinigų klausimas. Štai kodėl „aukso vidurio“ paieška yra tokia svarbi.

Kalbant apie pinigus, neįmanoma nepastebėti, kiek daug sutaupo vasarinės padangos. Žinoma, vieneto pirkimo kaina yra didesnė nei sezoninių modelių. Tačiau tai vienkartinis komplekto pirkimas, o ne du. Taip skaičiuojant galima sutaupyti iki kelių šimtų eurų ant visų ratų. Ir tai dar ne viskas, ką sutaupo universalios padangos. Taip pat verta paminėti padangų keitimo kainą.

Be to, yra kažkas, ką sunku paversti pinigais ir kas daro didžiulę įtaką mūsų gyvenimui. Kalba eina apie laiką. Padangų keitimas nėra pati sudėtingiausia užduotis, tačiau vis tiek reikia rezervuoti tinkamą datą. Deja, atėjus sezonui, montuotojai yra labai apkrauti darbais. Rasti tinkamą datą tampa labai sunku. Tai gali trukdyti kitiems planams. Universalios padangos pašalina šią problemą. Naudotis montuotojo paslaugomis tampa būtinybe tik kartą per kelerius metus.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus privalumas vasarinių padangų naudai – vietos taupymas. Juk nenaudojamas vasarines ar žiemines padangas reikėtų sandėliuoti kur nors kitur. Vieni jas gali sutvarkyti garaže, kiti naudojasi specialistų sandėliavimo paslaugomis.

Daugiau informacijos internetinėje parduotuvėje.

Parašykite komentarą