Kokias paslaugas teikia techninė pagalba kelyje?

Kokias paslaugas teikia techninė pagalba kelyje?

Techninė pagalba kelyje gali būti reikalinga bet kam ir bet kada. Nors kiekvienas vairuotojas stengiasi atsakingai pasiruošti kelionei, tenka pripažinti, kad mes nežinote, kas mūsų lauks kelyje. Techninė pagalba kelyje gali praversti, jeigu prireiks šių paslaugų:

  • Net ir kokybiškos padangos gali būti bet kada pradurtos. Tokiais atvejais – tenka jas keisti. Labai gaila, tačiau neretai padangas tenka keisti net ir kelyje. Deja, tuomet net ir turint atsarginę padangą ne visada eina patiems ją pakeisti. Juk reikia apskritai mokėti keisti padangas ir turėti reikiamus įrankius.
  • Pasiruošimas kelionei netrunka ilgai, tačiau dėl streso ar išsiblaškymo kartais pamirštami svarbiausi dalykai, pavyzdžiui, benzinas. Ką tuomet daryti? Vargu, ar prisikviesite ką nors iš artimųjų rato kelionės metu, tuo labiau naktį. Dėl to turbūt jums teks kviesti techninę pagalbą, kad šie atvežtų benziną ir išgelbėtų jus kelyje.
  • Kartais kelionė susistabdo dėl nedidelių automobilio gedimų. Ką daryti tokiais atvejais? Susisiekti su meistrais ir paprašyti, kad automobilį pataisytų kelyje. Tokiu atveju galėsite greitai pataisyti automobilį ir toliau keliauti.
  • Kartais mažo remonto neužtenka, tenka atlikti automobilio diagnostiką ir sudėtingesnį remontą. Tokiais atvejais tenka transportuoti automobilį iki autoserviso. Deja, bet tokiais atvejais kelionė tuo ir baigiasi, tenka sutvarkyti automobilį ir tik tuomet toliau važiuoti.
  • Kartais techninė pagalba reikalinga dėl įvykusio autoįvykio. Ne kiekvienas žino, kaip pildyti dokumentus ir kaip elgtis tokiose situacijose. Be to, tam tikrais atvejais automobiliai būna smarkiai pažeisti, todėl iš karto reikia meistrų pagalbos, o kartais ir transportavimo į autoservisą.

Per kiek laiko atvyksta meistrai?

Kai prireikia pagalbos, daugelis nori, kad meistrai atvyktų kuo greičiau. Visgi tenka pastebėti, jog ne visada meistrams pavyksta atvykti tą pačią minutę. Tai, prieš kiek laiko atvyks meistrai, priklauso ne tik nuo to, koks jų užimtumas, bet ir už kokio atstumo esate. Jeigu nutolote per keliasdešimt kilometrų, tuomet meistrų reikės palaukti ilgiau. Visgi galima pasidžiaugti, jog daugelis meistrų reaguoja operatyviai ir stengiasi atvykti kuo greičiau.

Parašykite komentarą