Kokybiški baldai virtuvei – patarimai, padėsiantys įsirengti svajonių virtuvę

Kokybiški baldai virtuvei – patarimai, padėsiantys įsirengti svajonių virtuvę

Virtuvė yra vieta, kurioje kiekvienas šeimos narys praleidžia bent menką laiko dalį dienoje. Todėl virtuvės dizainas ir funkcionalumas liečia kiekvieną name gyvenantį narį. Apgalvotai ir tinkamai išplanuota virtuvė ne tik palengvina gaminimo procesą, bet ir padeda jaukiai joje jaustis, valgyti ir bendrauti su šeima ar svečiais. Nepaisant to, ar jums patinka tradicinio, modernaus ar kitokio stiliaus interjeras, rinkoje rasite didžiulį pasirinkimą ir norimas išeitis. O norintiems įnešti unikalumo, kurio paprastoje baldų parduotuvėje nepavyks gauti – galima net nestandartinių baldų gamyba, norint patenkinti jūsų individualius poreikius.

Galbūt ne kiekvienas susimąsto, bet visi sprendimai, susiję su virtuvės išplanavimu ir organizavimu yra labai svarbūs, norint užtikrinti funkcionalumą ir patogumą gaminant. Projektuojant savo svajonių virtuvę, iškart apgalvokite apie daiktų laikymą. Kur, kokio ilgio, kokio pločio, jie bus. Svarbu, kad patogiai gebėtumėte juos pasiekti.

 

Itin patogu prieskonius, puodus ir keptuves laikyti netoli kaitlentės ir orkaitės, kad kai kažkurio iš šių daiktų prireiktų – jie būtų ranka pasiekiami. Atitinkamai ir su lėkštėmis, bliudeliais ir stalo įrankiais – juos patogu laikyti netoliese valgomojo stalo, kad nereiktų tampyti iš vieno į kitą virtuvės galą, ypač jei virtuvė yra didžiulė, o indai sunkūs ir jų yra daug.

 

Norint maksimaliai išnaudoti erdves, kad iki paskutinio milimetro neliktų neišnaudotos vietos, verta pagalvoti apie aukštesnes kabamas spinteles, pavyzdžiui iki lubų, kurias pasiekti yra sunkiau. Tačiau tai padėtų mažiau naudojamus, ar sezoninius indus ir kitus virtuvės daiktus padėti taip, kad jie netrukdytų pasiekti dažnai naudojamų įrankių ar daiktų. Išnaudokite ir palanges, virtuvės daiktų laikymui, sudėdami daiktus į gražius krepšelius.

 

Taip pat, gamybos metu, norint greitai pasiekti pjaustymo peilius – galite prie sienos priklijuoti magnetinę juostą, kuri praktiškai neužims daug vietos virtuvėje, bet patogiai padės pasiekti peilius, kada jų labiausiai reikės.

 

Turintiems daugiau vietos virtuvėje – tinkamai suprojektuotos virtuvės salos atrodys itin patraukliai ir atliks įvairias funkcijas. Joje galima įrengti kriauklę, produktų pjaustymo zoną, arba paruošus maistą, paversti ją valgomuoju stalu arba baru su kėdėmis.

 

Norėdami suteikti erdvės – rinkitės šviesią ar pastelinę baldų spalvą. Kokybiški baldai virtuvei yra tie, kurie ne tik yra tvirti ir funkcionalūs, bet ir estetiškai gražiai žiūrisi ir geba padidinti erdvės pojūtį. Norint padidinti erdvę, svarbią rolę atlieka ir apšvietimas. Tad galvodami apie pagrindinį virtuvės apšvietimą, nepamirškite ir atskirų zonų apšvietimo. Ypač tose zonose, kur planuojate pjaustyti produktus, virš kaitlentės bei kriauklės.

 

Atmintike, kad tik kokybiški baldai virtuvei tarnaus ilgus metus, tad nepatingėkite jų  paieškoti, prieš įsigyjant.