Kremavimas ir laidojimo paslaugos: kodėl tai geriausias pasirinkimas

Kremavimas ir laidojimo paslaugos: kodėl tai geriausias pasirinkimas

Laidojimo paslaugos, kai pasirenkamas kūno kremavimas, turi įvairius privalumus. Kviečiame su jais susipažinti iš arčiau:

  1. Paprastumas. Laidojimo paslaugos, kaip kremavimas, gali pasiūlyti daug paprastesnį procesą nei laidojimo paslauga. Paprastai žmonės, nusprendę laidoti savo mylimąjį, kartu su laidotuvėmis pasirenka ir tradicines laidotuves. Tokiu atveju reikia derinti reikalus su kapinėmis, organizuoti nešėjus, planuoti apsilankymą ir dar daugiau. Nors kai kurie žmonės vis dar pasirenka tradicines laidotuves surengti kartu su kremavimu, gyvenimo šventė arba atminimo ceremonija yra tos ceremonijos, kurios labiau siejamos ir padeda susieti su kremavimu. Šios ceremonijos nereikalauja tiek daug planavimo dienomis po mirties, kai jūsų šeima vis dar gedi ir reaguoja į naujienas.
  2. Ekologiškesnis variantas. Daugelis mano, kad kremavimas yra draugiškesnis aplinkai nei laidojimas. Laidotuvių palaikai dažnai balzamuojami naudojant stiprius chemikalus. Tai paskatino daugelį žmonių manyti, kad šios cheminės medžiagos gali prasiskverbti į žemę ir užteršti dirvožemį ir vandenį. Karsto užkasimas taip pat užima žemės erdvę ir trikdo Žemę. Nors krematoriumas išmeta teršalų, nuolat kuriama nauja įranga, siekiant sumažinti taršą ir poveikį aplinkai.
  3. Tai yra pigiau. Paprastai kremavimas yra daug pigesnis nei laidojimas. Vidutiniškai kremavimo paslaugos kaina yra 45-50% mažesnė nei laidojimo. Išlaidų skirtumai daugiausia atsiranda dėl to, kad nereikia pirkti laidojimo saugyklos ar karsto su kremavimu.

kremavimo išlaidų

  1. Lankstumas. Jei domina laidojimo paslaugos ir kremavimas, žinokite, kad tai suteikia įvairių galimybių, ką galima padaryti su mylimo žmogaus pelenais. Pelenus galite išbarstyti specialioje vietoje lauke, galite laikyti gražioje urnoje, nedidelę dalį galite įdėti į atminimo papuošalus, galite juos nusprogdinti kaip fejerverkus ir pan. Yra tikrai daug kūrybingų dalykų, galima daryti su kremuotais pelenais. Paprašykite vieno iš mūsų specialistų pasisemti daugiau idėjų, ką galite padaryti su savo mylimo žmogaus pelenais.
  2. Mažiau pasipriešinimo iš religijų. Daugelis religijų griežtai priešinosi kremavimui. Tačiau pastaraisiais metais daugelis religijų sušvelnino savo priešinimąsi kremavimui ir savo ruožtu daugiau šeimų jautėsi patogiai pasirinkusios kremavimą. Pavyzdžiui, 2016 metais Vatikanas paskelbė naujas kremavimo gaires. Tai palietė katalikus, manančius, kad siela yra nemirtinga ir kad ji nesiremia fiziniu kūnu. Todėl, kadangi kremavimas veikia tik fizinį kūną, Vatikanas kremavimui neturi jokių prieštaravimų.