Kuo nustebinti vasario 14d. proga?

Kuo nustebinti vasario 14d. proga?

Kiekvienas iš mūsų, bent kartą gyvenime yra pagalvojęs, ką padovanoti ypatingą, įsimylėjėlių dieną – vasario 14d. ?

Šią svarbią dieną visada norisi įamžinti kažkaip ypatingai ir nepakartojamai.

Dažnai kirba mintis, sugalvoti originalią dovaną.

O kas gali būti maloniau ir originaliau, negu rytinis, šviežiai pagamintos kavos puodelis į lovą?

Svarbu – pažinti savo antrąją pusę ir suprasti kokią kavą ji mėgsta labiausiai. Ar tai būtų kava su standžia kavos puta, ar juoda kava ar espresso ar bet kuris kitas kavos gėrimas.

Nuo šito aspekto gali priklausyti daug dalykų, lygiai taip pat, kaip ir galima gauti daug atsakymų kokį kavos aparatą išsirinkti norint padaryti įspūdį savo antrajai pusei.

Kiekvieno skoniai skiriasi, gali būti, kad pusiau automatinis kavos aparatas visai netinka jūsų artimam žmogui, nes vieniems svarbu yra kavos atsigerti greitai, o kitiems yra privalomas ritualas ir dalyvavimas procese.

Greitam kavos paruošimui pigus ir greitas sprendimas būtų – kapsulinis kavos ruošimo aparatas. Bet tuo pačiu jis gamins pienišką kavą iš pieno miltelių, o ne iš natūralaus ir tikro pieno. Taip pat, jis yra savotiškas šiukšlintojas, nes kiekviena sunaudota kapsulė pavista dar viena gamtą teršiančią šiukšle.

Tačiau kaip ir minusų taip ir pliusų turi šis sprendimas.  Per labai trumpa pagaminimo laiką jūs galite mėgautis įvairų skonių kavos gėrimais, kadangi kapsulių pasirinkimas šiais laikais yra tikrai labai gausus. Galima išsirinkti tarp gausybės gamintojų ir skonių įvairovės.

Pusiau automatinis kavos ruošimo aparatas, sukuria tam tikrą kavos gėrimo ritualą, leisiantis pasimėgauti vis nauju skoniu ir sukurti gražią, šviežiai skrudintos kavos, gėrimo rutiną.

Su tokio tipu aparatu galima bandyti pasigaminti vis gardesnį espresso, galima stebėti kaip išbėga kava. Per kiek sekundžių ir su kokiu kavos pupelių sumalimo lygiu gaunasi jums labiausiai tinkantis kavos gėrimas.

Šiuo metu tikrai gausu internetinių, specializuotų parduotuvių prekiaujančių tokiais kavos gaminimo aparatais. Dažnai juose dirba tikri kavos žinovai ir galės jums patarti, besirenkant tokią dovaną.

Pajutus simpatiją tokiems kavos aparatams reikėtų nepamiršti, kad prie jo jums reikės ir dar kelių papildomų priedų, toki kaip kavos pupelių malinimo malūno, tamperio, stotelės tamperiui ir kitų baristos priedų.

Žinoma, jie yra nebūtini, bet tuo pačiu jie palengvina visą kavos gaminimo procesą.

Nėra svarbu vaikytis mados ar pirkti tai ką turi pažįstami ar netgi geriau negu jie turi.

Svarbiausia, kad jūs surastumėte tokį kavos aparatą ir tokią dovaną, kuri jums patiktų ir teiktų džiaugsmą.