Kvapiosios click kapsulės

Kvapiosios click kapsulės


Kvapiosios Click kapsulės yra aukštos kokybės produktas, su kuriuo galite lengvai paskaninti, bet kurį produktą. Šis produktas pagamintas iš aukščiausios kokybės natūralių maisto kvapų.  

Kapsulės gaminamos profesionalioje klinikinių laboratorijų aplinkoje, kur visi dėvi kaukes, pirštines ir pilnus antibakterinius apsauginius drabužius, kad į gamybos procesą nepatektų jokių mikrobų ar kitų biologinių medžiagų. Tada galutinis produktas laikomas stikliniuose induose arba plastikiniuose induose, kurie klinikinėmis sąlygomis yra uždaromi ir atidaromi. 
 
Kiekvienas procesas yra šiek tiek kitoks, nes kiekvienoje kapsulių veislėje yra skirtingi natūralūs maisto dažikliai ir skoniai. Visi skoniai buvo naudojami maisto gamybos sektoriuje daugelį metų ir buvo išbandyti siekiant užtikrinti, kad nebūtų šalutinio poveikio. Beveik visi skoniai buvo susintetinti, tik mėtų pavyzdyje yra tikras mėtų ekstraktas, tačiau kai kuriuos iš jų galite atpažinti iš savo mėgstamų „vaisių skonio“ saldainių, kur jie naudojami, kad jie taptų vaisių skonio. Žinoma, yra didelis skirtumas tarp tikrųjų „Braškių“ ir „Braškinių saldainių“ skonių, tačiau pastarasis yra naudojamas „Braškių pieno kokteilyje“ ir „Braškių sirupe“.

Parašykite komentarą