Tiekėjų sąrašai iš viso pasaulio

Tiekėjų sąrašai iš viso pasaulio

Vis daugiau ir daugiau internete atsidaro įvairiausių internetinių parduotuvių, arba dažnas susimąsto pradėti prekybą. Kadangi beveik kiekvienas iš mūsų gali atsidaryti parduotuvę. Jūs galite susikurti parduotuvę patys, arba paieškoti kas sukurs už jus. Labai svarbus dalykas susirasti gerus tiekėjus savo parduotuvei, kurie suteiks produkcijai garantijas, greitus pristatymus. Todėl mes siūlome negaišti laiko ir įsigyti tiekėjų sąrašus iš mūsų.

Kas yra Dropshipping?

Dropshipping yra panašus dalykas kaip tarpininkavimas tarp kitų asmenų. Dropshippindami jūs net nematysite prekės, tačiau už pardavimus galite užsidirbti pinigų. Tai bus tarpininkavimas tarp jūsų ir parduotuvės. Paprasčiausiai kai atsidarysite parduotuvę, jūs susirasite pirkėjus kurie atliks užsakymą pas jus, o tuomet jūs užsakinėsite prekę tiesiai iš tiekėjo, savo klientui į namus. Dažniausiai tiekėjas nurodo prekių antkainį, arba įkeldami prekes jūs patys nurodysite norimą procentą. Antkainis tai yra jūsų uždarbis. Dirbdami DropShipping principu sutaupysite nemažą dalį pinigų, nes jums nereikės investuoti pinigų į daiktus, taip pat nereikės ir nuomotis sandėlio.

Nežinote kuom norite prekiauti?

Pradedant prekyba reikia žinoti kuom prekiauti. Tačiau tai tikrai ne problema, nes tiekėjų sąrašai pateikiami iš įvairiausių šalių, ir kiekvienoje šalyje pateikiama įvairiausių kategorijų tiekėjai. Tačiau galite prekiauti, kad ir visomis kategorijomis, arba orientuotis tik į vieną, tai jūsų pasirinkimas.

Kaip gauti tiekėjus?

Užėję į mūsų puslapį, pasirenkate savo norimus tiekėjus, juos įsidedate į krepšelį, atliekate mokėjimą ir iškarto gausite tiekėjų sąrašą.

Ar visi tiekėjai dirba dropshipping principu?

Mūsų pasiūloje yra labai didelis tiekėjų asortimentas, tačiau ne visi, bet pagrindinė dalis siūlo dropshipping’o paslaugas. Kai kurie tiekėjai, gali pasiūlyti tik prekes paletėmis.

Kur galiu prekiauti tiekėjų produkcija?

Pagrinde mes siūlome jums pradėti prekybą internetinėse parduotuvėse, importuosite prekes ir galėsite pradėti savo prekybą. Tačiau, galite pradėti savo prekybą ir užsienio šalyse, tarkim jūs nusiperkate ,,Lenkijos Tiekėjai” ir pradeda prekyba Lenkijos rinkoje. Visada rekomenduojama labai gerai mokėti tą kalbą, kurioje šalyje prekiausite, nes jei bus klaidų arba pagalbos skyrius atrašinės su klaidomis, tuomet pirkėjai bijos pirkti.

Parašykite komentarą