Lauko žaidimai puikiai vasaros šventei

Lauko žaidimai puikiai vasaros šventei

Artėjanti vasarą po truputį verčia galvoti apie vasaros metu planuojamą šventę ar renginį? Jei dar nesusimąstėte kaip galėtumėte švęsti gimtadienį, bernvakarį ar, tiesiog, gražų vasaros savaitgalį gamtoje su draugų kompaniją, turime jums pasiūlymą – sparčiai populiarėjantys dideli lauko žaidimai. Jie puikiai tinka bet kokio tipo šventei, kuri vyksta lauke, o jais gali žaisti bet kokio amžiaus svečiai. Lauko žaidimų nuomai parinkti klasikiniai ir lengvi žaidimai, kurie yra greit įtraukiantys ir azartiški, smagūs juos žiūrintiems draugams ar bičiuliams.

Kokie tai žaidimai?

Dažniausiai šventėms nuomoti skirti žaidimai gaminami iš medžio siekiant juos padaryti didelius ir stilingus, lengvai įsikomponuojančius į jaukią lauko erdvę. Jie ne tik džiugina šventės svečius linksmomis emocijomis, bet jūsų renginiui gali suteikti ir estetinę funkciją. Lauko žaidimai gaminami arba iš natūralių medžio spalvų, ar tai būtų degintas medis, ar jam suteikta spalva naudojant įvairias alyvas, o kartais jie dažomi ir ryškiai pastelinėmis spalvomis. Švenčių įvairovė sąlygoja ir skirtingą paklausą, kurioje gali rinktis kiekvienas.

Kalbant konkrečiai apie pačius žaidimus, tai rinkoje vyrauja gana panašūs jų tipai, kad ir kokį paslaugų tiekėją imsime – tai klasikiniai žaidimai, kurie sunkiai pakeičiami, nes yra itin mėgiami ir daugeliui žaidimo naujokų iškart įtraukiantys. Vienas tokių yra visiems puikia žinomas pavadinimu Jenga – kaladėlių žaidimas, kurio taisyklės ypač paprastos, o žaidimo eiga veda prie smagios kuliminacijos. Labai azartiškiems dalyviams puikiai tinka mėtomi lauko žaidimai, tai yra įvairūs žiedai, maišeliai ar kiti įrankiai. Vakarui atėjus ypatingai smagu tampa legendinis žaidimas Limbo, kuomet žaidimo dalyviai turi įveikti vis žemesnį kartelę, laimi – lanksčiausias.

 

Jūsų organizuojamai šventei suteikti jaukumo gali ne tik įvairūs žaidimai, bet ir renginiams skirtos dekoracijos. Pavyzdžiui, jaukumui sukirti sparčiai populiarėja didelių lempučių girliandos. Daugiau apie visus siūlomus šventės atributus galite paskaityi – lauko žaidimų nuoma.