Padidėjęs cholesterolis – dažna problema

Padidėjęs cholesterolis – dažna problema

Cholesterolis, padidėjęs kraujo spaudimas, nerimas, energijos stoka.

Visi šie požymiai dažnu atveju gali būti susiję su per dideliu kavos suvartojimu.

Tačiau daugumai žmonių yra neįsivaizduojama dienos rutina be 8 puodelių kavos.

Taip dažniausiai atsitinka tiems, kas nežino kuo galima pakeisti kavos gėrimą, kad jis tuo pačiu metu ir tonizuotų ir pažadintų o dar it būtų gero, sodraus skonio.

Kava pati iš savęs nėra blogas dalykas, tačiau per dažnas jos vartojimas gali neigiamai veikti žmogaus sveikatą.

Šiais laikais yra nemažai gėrimų, kurie gali puikiai pakeisti kavą arba papildyti jūsų gėrimų įvairovę dienos metu.

Puikus sprendimas, būtų ceremoninė Matcha arbata.

Matcha arbatos milteliai sveikatai suteikiantys daugiau naudos negu kitos žalios arbatos.

Ši arbatos rūšis yra pripažinta kaip supermaistas.

Matchos gėrimas yra tikras antioksidantų šaltinis o antioksidantai yra maistinė medžiaga ir enzimai kurie mažina negatyvų UV radiacijos poveikį, apsaugo mūsų oda nuo įvairiausių pavojingų gyvybei ligų bei padaro žmogaus oda skaistesne ir jauniau atrodančia.

Viena Matcha arbata per dieną turi 5 kartus daugiau antioksidantų nei kiti produktai, tokie kaip vaisiai, žalios daržovės, juodas tikras šokoladas.

Kitas reikšmingas veiksnys yra katechinai, kuriu Matcha arbatoje yra 60% taip vadinami EGCg kuris mokslininkų ištirtas ir žinomas kaip labiausiai apsaugantis nuo vėžio.

Nuostabi Matcha arbata gali suteikti ramybės jausmą.

Budistu vienuoliai meditacijos metu  naudoja Matcha arbata, kurioje taip pat galima rasti L-teanino, kuris skatina alfa bangų gamybą smegenyse, kuris suteikia atsipalaidavimo jausmą ir ramybę.

Žalioji Matcha arbata, taip pat skatina susikaupimą ir atmintį. Tas pats L-teanine atsakingas už dėmesio ir geros savijautos išlaikymą.

Šitas žalias arbatos gėrimas yra naudingas dar it tuo, kad padeda deginti kalorijas.

Mokslininkų yra įrodyta, kad Matcha arbata gerina ir pagreitina medžiagų apykaitą bei padeda organizmui deginti riebalus.

Dar vienas svarbus faktorius, kad Matcha arbata neturi šalutinio poveikio tokio kaip padidėjęs širdies ritmas ir aukštas kraujo spaudimas.

Visi veiksniai rodo, kad ši arbata yra tikras lobis jūsų sveikatai ir organizmui todėl tikrai verta paragauti šio turtingo gėrimo.

Parašykite komentarą