Kodėl geriau pirkti žinomų gamintojų prekes?

Kodėl geriau pirkti žinomų gamintojų prekes?

Visi norime, kad mūsų gyvenimo kelias mums būtų rožėmis klotas, tačiau realybė yra ta, kad dažniausiai gauname tik tai, ką sugebame pasiimti ir aplink mus sukurtas komfortas yra tik mūsų sunkaus darbo vaisius. Dar daugiau, jei mes norime, kad mūsų gyvenimas tikrai būtų patogus ir komfortiškas, tuomet neužtenka tiesiog užsidirbti daug pinigų, reikia sugebėti ir juos leisti protingai.

Tačiau kaip tai padaryti?

Na lietuvių liaudis turi puikią patarlę „šykštus moka du kartus“, jos pagrindinė mintis yra ta, kad perkant pigų daiktą, dažniausiai negausi to efekto, kurio tikėjaisi, arba jis tarnaus itin trumpą laiką. Būtent todėl verta savo sunkiu darbu uždirbtus pinigus investuoti į kokybiškas ir savo vertę turinčias prekes. Jokio skirtumo ar perkate drabužius ar kompiuterinę techniką, automobilius ar buities prietaisus, visuomet rinkitės gerai žinomų gamintojų, kurie garsėja patikimumu ir kokybe gaminamus produktus. Tik tokiu atveju jūs būsite įsitikinę, kad jūsų pinigai yra verti nusipirkto daikto. Naujausių paslaugų, prekių aprašymus ir apžvalgas galite rasti www.balticmart.eu.

Žinoma, ne visi pritars www.balticmart.eu mintims ir taip, tiesa yra ta, kad yra ir tokių gamintojų, kurie sugeba pagaminti gerą produktą nors nėra rinkos lyderiai ir nesipuikuoja kaip kokybės etalonas. Tačiau tokių gamintojų, o juolab gamintojų, kurie gamintų ne vien gerai, bet ir pigiai, atrasti yra labai sunku. Taip yra todėl, kad pagaminti gerą daiktą gali tik tie, kurie investuoja į savo darbo priemones, o būnant smulkiu žaidėju rinkoje tai yra sunku padaryti.


Pavyzdžiu galime paimti buitinę techniką, štai italų firma Allenzi, garsėja savo kaitlentėmis ir gartraukiais. Jų produktai yra ne tik gražūs, tačiau ir patvarūs bei funkcionalūs, allenzi kaitlentes renkasi daugelis pirkėjų visoje Europoje. Žinoma, gal ir būtų galima atrasti panašios kokybės kaitlenčių už žemesnę kainą, tačiau pirkdamas pigesnį daiktą, jūs niekada nebūsite tikras, kad taip ir yra. Jei jums pavyko nusipirkti gerą daiktą – valio, tačiau pirkdami žinomu prekės ženklu pažymėtą prekę jūs mokate ir už savo tikrumą, kad nusipirktu daiktu galėsite naudotis ne porą metų, o ilgą laiko tarpą.

Gamintojų žinomumas

Dar viena bėda su nežinomų gamintojų gaminamais produktais yra ta, kad jei jų nežinote jūs, tikėtina, kad jų nežino ir kiti. Su tuo nėra nieko blogo, jei perkate rūbus, visgi juos vis tiek keičiame beveik kiekvieną sezoną. Aprangos rinkoje galima daugiau pinigų investuoti tik į avalynę ir žieminius rūbus, nes juos galima dėvėti ir kelis sezonus iš eilės. Tačiau pagalvokite apie situaciją, kurioje atsidurtumėte, jei nusipirktumėte visiškai Lietuvoje nepopuliarų automobilį. Kaip parinktumėte jam kiniškas padangas? Jei tai reto gamintojo, dar tik bandančio ateiti į rinką modelis, tuomet jam sugedus jūs papultumėte į rimtą bėdą. Visų pirma, tikėtina, kad sunkiai atrastumėt detalių reikalingų taisymui, jų galėtumėte rasti tik oficialioje atstovybėje, tačiau jei automobilis yra retas, galbūt atstovybės ši markė Lietuvoje net neturės. Kita problema bus ta, kad Lietuvos meistrai bus nesusidūrę su jūsų automobilio modeliu, o tai labai apsunkins patį mašinos taisymo procesą. Šis pavyzdys žinoma yra radikalus, nes nusipirkti niekam negirdėtą automobilį būtų itin sunku, tačiau jis puikiai parodo teksto autoriaus mintį – jei pirksite įrenginius, buitinę techniką, įrankius ar kitus daiktus, kurie nėra žinomi, tuomet labai tikėtina, kad kai tik jie suges, turėsite juos išmesti ir vėl keliauti į prekybos centrą. Tuo tarpu, jei pirksite žinomų gamintojų prekes, galėsite išsikviesti meistrus, kurie jūsų daiktus sutaisys ir jūs juos naudosite dar daug metų.

Parašykite komentarą