Pastolis.lt – fasadinių pastolių nuoma

Pastolis.lt – fasadinių pastolių nuoma

Fasadiniai pastoliai tai priemonė skirta darbui aukštyje. Ši įranga puikiai pasitarnauja fasado darbuose. Fasado apšiltinimo ar fasado sienų dažymo negalėtumėte atlikti be fasadinių pastolių. Fasadiniai pastoliai pasižymi savo patogumu. Šiuos pastolius lengva transportuoti iš vienos vietos į kitą. Taip pat, jų surinkimas yra gana paprastas. Be Abejo, šiuose pastoliuose didelis dėmesys skirtas saugumui, visos jungtys sukurtos, taip kad išlaikytų didelius svorius ir dirbantys žmonės jaustųsi saugiai, bei patogiai.

Fasadinių pastolių nuoma ar pirkimas?

Fasadiniai pastoliai kainuoja labai daug. Tačiau yra labai gera alternatyva fasadinių pastolių nuoma. Šių pastolių tikrai neverta pirkti jeigu norite atsirenovuoti savo namą, tai profesionali įranga, kuri kainuoja tūkstančiais.

Kiek kainuoja fasadinių pastolių nuoma?

Kiekvienas projektas vertinamas skirtingai, dėl savo apimties bei pastolių buvimo termino. Todėl neįmanoma užbrėžti kainos, kuri tiktų kiekvienam objektui. Fasadinių pastolių nuomos kainos nustatomos individualiai pagal kliento poreikius. Pagrindiniai lemiantys faktoriai: objekto kvadratūra, pristatymo lokacija, kliento kredito istorija bei pastolių tipas.

Fasadinių pastolių surinkimas

Fasadiniai pastoliai susijungia per tam tikras jungtis (veržles), juos lengva surinkti bei išrinkti. Vienintelis šių pastolių minusas, kad surinkinėti jų vienam nepavyks dėl pakankamai didelio svorio. Puikus Sprendimas fasadinių pastolių nuoma, tokiu atveju pastoliai bus pristatyti į jūsų norimą vietą bei sumontuoti, pilnai paruošti darbams. 

Parašykite komentarą