Nemokamas Straipsnių Katalogas

Nemokamas Straipsnių Katalogas

Tikriausiai jei kuriate puslapius, arba teikiate SEO paslaugas, jau esate girdėję apie SEO straipsnius. Sukurti puslapio kartais nepakanka, nes reikia įdėti darbo ir prie informacijos platinimo kituose portaluose. Nemokamas straipsnių katalogas – tai vieta, kurioje galėsite patalpinti savo norimą straipsnį visiškai nemokamai.

Kas yra nemokamas straipsnių katalogas?

Tai yra puslapis, kuriame talpinami įvairiausi straipsniai. Jūsų straipsnio temos gali būti bet kokios kategorijos. Talpinami tik originalūs straipsniai ,kurie niekur nebuvo patalpinti, tik tam, kad galėtumėte pasikelti SEO reitingą. Iš anglų kalbos išvertus, tai reiškia optimizuotą paiešką sistemoje. Kuomet turite gerą SEO, jūsų internetinis tinklalapis yra iškeliamas paieškoje vis aukščiau ir aukščiau. Šiais laikais turėti tik gražų puslapį, tikrai to neužtenka.

Jei galvojate, kad turėdami gražų puslapį, pas jus pradės eiti nariai, tai tikrai to nebus. Ieškodami tam tikrų dalykų, mes visada pasirenkame puslapius iš pačio pirmo puslapio. Jei jūsų puslapis nebus rodomas, bent jau TOP8 pozicijose, tikėtina, kad pas jus niekas neužeis.

Kodėl verta rašyti gerus straipsnius?

Straipsnis turi būti surašytas pagal visus standartus. Minimalus žodžių skaičius yra 300. Straipsnyje negali būti jokių klaida. Tuomet jis bus indeksuojamas kur kas greičiau. Robotai gerus straipsnius priima draugiškiau, todėl jie greičiau iškyla į paieškos viršų. Galite pritraukti ir kliento akį, kuomet maloniai viskas skaitosi. Kuomet parašytas kokybiškas straipsnis, jis įgauna kur kas geresnį įvertinimą. Ir svarbiausia, kad kokybiškus straipsnius rasite kur kas greičiau , nei parašytus visiškai ne į temą.

Ar galima įsigyti straipsnių rašytoją?

Paieškoje internete galite rasti įvairiausių rašytojų. Kartais galite rasti net ir už kelis eurus arba 30 eurų. Tačiau tuomet jums iškyla klausimas, kodėl gali būti toks kainų skirtumas? Brangesnis straipsnis dažniausiai yra rašomas žmonių kurie turi jau daug patirties su rašymais ir straipsnis bus kokybiškas. O už kelis eurus, gausite straipsnį kuriame bus prirašyti bet kokie tekstai, ir visai ne į temą. Norėdami įsigyti kokybiškus straipsnius, visuomet paprašykite rašytojo, kad atsiųstų savo atliktų darbų. Galite paieškoti internete apie rašytoją atsiliepimų.

Parašykite komentarą