Piniginės moterims su kombinuotais užsegimais

Piniginės moterims su kombinuotais užsegimais

Piniginės moterims gali būti su užsegimu arba su užtrauktuku, o užsegimai paprasti arba kombinuoti, piniginių pasirinkimas didžiulis pradedant nuo klasikinių ir išskirtinių, nuo didelių ir mažų. Piniginė tai puikus aksesuaras, naudojamas pinigams, kortelėms laikyti ir tuo pačiu pasako apie moters stilių bei skonį. Vienoms moterims užtenka standartinio dydžio piniginės į kurią tilptų banknotai ir monetos, kitoms į piniginę  reikia sudėti kuo daugiau nuolaidų kortelių, smulkių užrašų, šeimos nuotraukų.

Kaip išsirinkti moterišką piniginę?

Moteriškos piniginės turi daug skyrelių, talpios, puošnios, pasižymi skirtingais stiliais ir dizainais, dažnai jos puošiamos įvairiais priedais, blizgučiais, taikomas kombinuotas užsegimas. Piniginės gali būti gaminamos iš natūralios odos, dirbtinos odos arba iš medvilnės, piniginių iš natūralios odos kaina, bus  šiek tiek didesė negu iš dirbtinos odos, tačiau jos bus patvaresnės ir greitai nenusidėvės. Moteriškos piniginės dažniausiai būna ilgos ir atverčiamos arba atitraukiamos, šiuose aksesuaruose pinigų banknotai laikomi tiesiai, yra daug vietos kortelių laikymui, monetoms. Kelioninės piniginės yra talpios ir praktiškos į jas telpa grynieji pinigai, monetos, banko kortelės, pasai ir kelionės dokumentai. Šio tipo piniginės  yra didžiausios.

Piniginių dizainas ir spalvos

Šių aksesuarų dizainas įvairus, pasirinkimas priklausys nuo jūsų norų ir poreikių, galima rinktis su įvairairiais raštais, piešiniais, spalvų gama taip pat didelė, dažniausiai renkasi juodos, rudos, bordo, o moterys, kurios mėgsta  išskirtinumą renkasi ryškių raudonų spalvų.

Kas lemia piniginės kainą?

Piniginės kainą lemia gamintojo ženklas ir vardas, visada bus garantuojama pasirinkto aksesuaro kokybė. Kokybiškiausios ir patvariausios piniginės gaminamos iš natūralios odos, o nebrangiai kainuojančios- iš dirbtinos odos arba tekstilės, nes po ilgesnio naudojimo laiko  gali  pakeisti savo paviršių, apsitrinti kampai, atsirasti įtrūkių. Piniginės pagamintos iš tekstilės atrodo dailiai, su įvairiausiais piešiniais, spalvingos tačiau jos greitai susitepa, plyšta, jas daugiausiai nusiperka paaugliai. Pavasarį ir vasarą didesnę paklausą turi ryškių spalvų, o rudenį ir žiemą tamsesnių spalvų piniginės.

Parašykite komentarą