Popieriniai rankšluosčiai pramonėje ir jų panaudojimas

Popieriniai rankšluosčiai pramonėje ir jų panaudojimas

Kas yra pramonei skirti popieriniai rankšluosčiai?

Kuo gamykloms tinkami popieriniai rankšluosčiai skiriasi nuo įprastinių, atsakyti nesunku. Tai – dažniausiai mėlynos spalvos, ypač gerai sugeriantis ir praktiškas, todėl pramoniniam, komerciniam ar buitiniam naudojimui skirtas higieninio popieriaus gaminys.

Šie išskirtinės tekstūros rankšluosčiai pritaikomi pačioms įvairiausioms reikmėms ir praverčia tiek pasaulinio lygio „Michelin“ restoranuose, tiek ir mažose mechanikos dirbtuvėse. Jais be vargo nusausinsite rankas, nuvalysite ir nupoliruosite paviršius, pašalinsite aliejaus ar tepalo likučius.

Toliau apžvelgsime įvairias pramoninių popierinių rankšluosčių pritaikymo galimybes.

Popierinių rankšluosčių panaudojimo būdai

Mėlynos spalvos popieriniai rankšluosčiai pasižymi keletu savybių, dėl kurių jie ypač praverčia atliekant pačius įvairiausius darbus. Pirmiausia, jie yra nepaprastai tvirti ir patvarūs. Šios savybės išlieka net ir rankšluosčiui sušlapus, todėl toks pramoniniam naudojimui skirtas gaminys tarnaus net ir ten, kur įprasti popieriniai rankšluosčiai tiesiog suplyštų.

Dar vienas tokio gaminio išskirtinumas yra tas, jog dvisluoksnis ar trisluoksnis popierius puikiai sugeria drėgmę. Nesuirdamas, jis absorbuoja ne tik vandenį, bet ir riebalinės kilmės skysčius, tokius kaip variklių alyva ar kepimo aliejus. Pramoniniai popieriniai rankšluosčiai naudojami ir sausi, nes jie ypač tinka paviršiams poliruoti ar kitiems valymo darbams atlikti.

Pagaminti iš perdirbtos celiuliozės, jie ne tik ekonomiški, bet ir draugiški aplinkai. Tai efektyvus, kasdieniams darbams skirtas produktas. Visgi kokiems?

Popieriniai rankšluosčiai maisto gamybos įmonėse

Pramoniniai rankšluosčiai ypač tinka naudoti ten, kur ruošiamas bei patiekiamas maistas, t.y., maisto gamyklose, viešbučiuose, restoranuose ar kavinėse. Kaip jau minėjome anksčiau, vienas iš pagrindinių tokio popieriaus privalumų yra jo gebėjimas sugerti išsiliejusius skysčius, tokius kaip vanduo, padažai ar kepimo aliejus. Dėl šios priežasties tai yra nepakeičiama ir praktiška priemonė maisto gamybos ir pateikimo įstaigoms.

Ne mažiau svarbi ir tokių popierinių rankšluosčių spalva, o ji tokia ne be reikalo. Mėlynas higieninis popierius išsiskiria ir yra lengvai pastebimas virtuvėje, todėl jo niekada nesumaišysite su maistu, nes tokios spalvos maisto produktai natūraliai nėra! Svarbu ir tai, jog šie rankšluosčiai nepalieka dryžių, todėl jie ypač pravers valant darbo paviršius, stiklinius stalviršius, spinteles ar vitrinas. Virtuvės darbuotojai jais nuvalys riebalus ir jų likučius nuo viryklių ar grotelių. Tokiu būdu kemšantys riebalai nepateks į kriaukles ir kanalizacijos vamzdžius.

Dar vienas praktiškas patarimas: reikiamą kiekį sudrėkinto popieriaus padėkite po pjaustymo lentomis. Tai suteiks stabilumo ir neleis joms slidinėti darbo paviršiais, todėl pjaustyti bus daug patogiau.

Popierinių rankšluosčių universalumas

Šis universalus, patvarus ir absorbuojantis gaminys be galo pravartus ir inžinerijos ar gamybos srityse. Dėl popierinių rankšluosčių savybės efektyviai sugerti tepalą, įvairūs meistrai juos naudoja norėdami nušluostyti įrankius, rankas ir net garažų bei dirbtuvių grindis ar sienas. Pramoniniai popieriniai rankšluosčiai taip pat nepakeičiami šalinant riebalų, vaško ir alyvos perteklių nuo pramoninių mašinų bei aparatų.

Valymas ir poliravimas popieriniais rankšluosčiais

Šio tipo popieriniai rankšluosčiai pritaikomi ne tik gamyklose ar restoranų virtuvėse. Priešingai nei drėgnos servetėlės, sausas popierius tinka įvairiems kasdieniams valymo darbams atlikti. Juo ne tik nusausinsite paviršius, bet ir nublizginsite veidrodžius, langus ir stiklą, čiaupus ar nerūdijančio plieno paviršius. Jei norite valyti dar efektyviau, drauge su popieriumi naudokite pasirinktą profesionalią buitinę chemiją. Sveikatos priežiūros ir gydymo įstaigose šis produktas gali būti naudojamas drauge su dezinfekantu. Tokiu būdu efektyviai nuvalomos odontologo kėdės, masažo stalai ar kiti dažnai naudojami baldai.

Kaip išimti popierinių rankšluosčių tūbelę

Racionalus ir sutaupyti leidžiantis sprendimas – savo reikmėms įsigyti didesnį kiekį produkto. Tokiu būdu popierinių rankšluosčių kaina taps dar palankesnė, o kokybiškas ir standartus atitinkantis gaminys – prieinamesnis.

Tačiau ką daryti, kad rankšluosčių užtektų dar ilgiau? Popieriaus taupymo problemą puikiai išsprendžia straipsnio pradžioje minėtas popierinų rankšluosčių laikiklis, leidžiantis paimti tik tiek popieriaus, kiek tuo metu reikalinga. Tokiu būdu ne tik sutaupome pinigus, bet ir tausojame aplinką. O norėdami įstatyti ruloną į popierinių rankšluosčių laikiklį, turėsite išimti vidinę ritinio tūbelę. Kaip tai padaryti, žiūrėkite čia.

Parašykite komentarą