Stabilizuoti augalai skirtinguose interjeruose

Stabilizuoti augalai skirtinguose interjeruose

Kiekvienas savo erdves kuriame pagal savo poreikius ir estetinį suvokimą. Tad nenuostabu, kad stabilizuoti augalai skirtingose erdvėse gali atrodyti visiškai nepanašūs. Kiekviena kompozicija yra kruopščiai ruošiama ir pritaikomas tos erdvės ypatumams, todėl ieškantiems unikalumo tai puiki proga praturtinti savo norimas patalpas. Stabilizuoti augalai skiriasi nuo netikrų augalų – stabilizavimo procesas sustabdo tikro augalo gyvenimo ratą ir užmigdo jį jo esamoje formoje. Dėl šios priežasties tai yra dažnas pasirinkimas gamtos mylėtojų, kurie nori tikrų gamtos pojūčių, kurie išsilaiko gyvybingi ilgą laiką.

Stabilizuoti augalai namų interjere

Dažnai namuose mes neturime didelių tuščių erdvių, kurias reikėtų užpildyti, todėl ir stabilizuoti augalai čia tampa tik akcentu. Ar tai būtų nedidelis paveikslas, ar maža kompozicija ant komodos – tai vis tiek išskirtinis elementas, kuris suteikia namams kitokių pojūčių ir ramybės. Kiekvienas savo namuose kuriame harmonijos ir poilsio įkvėptą atmosferą. Čia norime jaustis saugūs ir palikti visas problemas už durų. Todėl net mažos gamtos užuominos padeda sukurti jaukesnę aplinką. Stabilizuoti augalai derinasi prie įvairių interjerų, tad nesvarbu, ar pasirinkote namams klasikinį ar skandinavišką minimalistinį stilių. Kiekvieną kompoziciją galima sukurti atkreipiant dėmesį į vyraujančias namų tendencijas ir kurti taip, jog tai taptų tikra namų dalimi. 

Stabilizuoti augalai darbe

Dažnai ofisuose rūpintis tikrais augalais yra tikras vargas. Kažkas pamiršta palaistyti, kažkas perstato į augalui netinkamą vietą. Tačiau stabilizuoti augalai tokių rūpesčių nesukelia. Dėl to jie yra labai dažnas pasirinkimas įvairių įmonių patalpose. Tokios erdvės dažnai gali jaustis neužpildytos ar nuobodžios. Visa tai pakeisti gali stabilizuotų augalų kompozicija. 

Kitas stabilizuotų augalų kompozicijų privalumas – jos puikiai paslepia tai, ko nenorima rodyti ar matyti. Pavyzdžiui, industrinės lubos, kuriose matosi visi vamzdžiai ir laidai nėra maloniausia aplinka. Tačiau stabilizuoti augalai gali padėti tai paslėpti ir sukurti jaukesnę aplinką. Tai taip pat puikus būdas suteikti kiekvienam čia dirbančiam privalumo – stalus galima atskirti aukštesnėmis kompozicijomis, kurios sukuria lyg sienelės vaizdą.

Kiekvienas gamtos mylėtojas žino, kokia turtinga ir energijos pritroškusi yra gamta. Tad kodėl šių pojūčių neperkėlus į savo erdves? Stabilizuoti augalai – tai ne tik interjero detalė, tai pojūtis, kurį jaučiame būdami gamtoje ir semdamiesi įkvėpimo bei ramybės iš jos.