Stevenas Spielbergas ir filmas apie pasaulių karą

Stevenas Spielbergas ir filmas apie pasaulių karą

Vienas garsiausių Holivudo režisierių ir prodiuserių Stevenas Spielbergas ketina susitikti su “Paramount Pictures” vadovybe aptarti galimybę statyti dar vieną fantastinį veiksmo filmą “Pasaulių susidūrimas” (When Worlds Collide).

Vienos didžiausių kino studijų “Paramount” vadovai kol kas siūlo Stevenui Spielbergui tapti vyriausiuoju filmo prodiuseriu. Režisierius galimam filmui kol kas tik ieškomas. Anksčiau buvo skelbta, jog juo taps “Van Helsingo” autorius Stephenas Sommersas, bet šis iš projekto pasitraukė.

Originalus “Pasaulių susidūrimas” buvo pastatytas 1951-aisiais, režisieriaus Rudolpho Mate. Filmas pasakoje apie astronautą, kuris išsiaiškina, jog viena planeta juda tiesiai žemės kryptimi ir gali kilti susidūrimas, sunaikinsiantis mūsų planetą. Būtent šio filmo pagrindu 1998-aisiais buvo pastatyti du kino teatrų hitai – “Gilus sukrėtimas” (Deep Impact), kurio vienas iš prodiuserių buvo kaip tik S.Spielbergas, bei “Armagedonas” (Armageddon), režisuotas Michealo Bay`aus.

Steveno Spielbergo “Pasaulių karas” visame pasaulyje turėtų surinkti 600 milijonų JAV dolerių. Ateinančią žiemą du kartus “Oskarą” laimėjęs režisierius pristatys istorinę dramą “Miunchenas”, kuri turėtų tapti stipriu žaidėju varžytuvėse dėl žiūrovų pinigų. S.Spielbergas taip pat yra netrukus pasirodysiančių juostų “Geišos prisiminimai” (Memoirs of Geisha) bei “Zoro legenda” (Legend of Zorro) prodiuseris.

S. Spielbergas bijo kurti filmus

Gyva legenda tapęs režisierius Stevenas Spielbergas neseniai prisipažino, kad kenčia nuo scenos baimės. S. Spielbergas sako, kad kaskart, kai jam reikia stoti už kameros, jis jaučiasi psichologiškai sergantis. Pasak kūrėjo, tokiais atvejais nepadeda ir dešimtmečiais skaičiuojama jo patirtis bei gauti svarbūs apdovanojimai.

„Prieš daug metų, kai dar buvau dvidešimties, turėjau kažką panašaus į scenos baimę. Dabar aš tiesiog sergu. Ne psichologiškai, o tiesiog sergu kiekvieną dieną, kai filmuoju filmą. Kaskart, pradedant kurti naują sceną, pradedu bijoti, jaudintis lyg prieš juostos premjerą. Nors manau, kad jaudintis yra sveika, bet tokią baimę man sukelia didžiulis spaudimas“, – atviravo Spielbergas.

Režisierius teigia, jog tokiais atvejais jaučia nusižeminimą ir supranta, kad neturi atsakymų į visus klausimus. „Ir ačiū Dievui, kad neturiu, nes visas filmo kūrimas – tai nesibaigiančių atradimų procesas“, – pridūrė S. Spielbergas.

Informaciją paruošė www.visifilmai.lt