Vonios plytelės sukuria jaukumą

Vonios plytelės sukuria jaukumą

Linea įmonė siūlo platų interjero bei apdailos medžiagų pasirinkimą.  Plytelės, vonios plytelės, XXL plytelės, mozaika, parketlentės, fasadai, kiliminė danga ir t.t. Visos, net mažiausios detalės yra kokybiškos ir kruopščiai atrenkamos, prieš patekdamos į parduotuvę.

Šiandien pakalbėkime apie vieną svarbiausių akcentų, kuris kartais yra be reikalo nuvertinamas, tai – vonios plytelės. Mes tikime, jog vonios plytelės nėra tik apdailos ar interjero dalis,  tai tikras meno kūrinys, kuris gali būti net vienetinis.

Autoriniai kūriniai

Tikrai taip, vonios plytelės ar bet kuriai kitai erdvei skirtos plytelės gali būti sukurtos net žymių menininkų, o autoriniai dizainerių darbai gali puošti Jūsų namus. Mes manome, jog reikia išnaudoti kiekvieną laisvą vietą, kiekvieną detalę, kad ši skleistų grožį ir unikalumą.

Kokybė ir išskirtinumas

Linea vonios plytelės pasižymi ypač aukšta kokybe, ilgaamžiškumu, tačiau nė ką mažiau svarbus yra unikalumas ir išskirtinumas. Mes siekiame, jog mūsų klientai gautų kuo unikalesnį gamini, todėl vos atradę kažką ypatingo, bandome tai įvesti į savo asortimentą.

Vonios plytelės būna įvairiausių atspalvių, paviršių, išmatavimų.

Nordic Stone kolekcija

Šiandien norime supažindinti Jus su viena ypatinga kolekcija. Tai nauja Italgraniti Group plytelių kolekcija, kurioje atsispindi akmuo. Tai „Nordic Stone“ vardas, kuriame atsiskleidžia natūralaus Burlingtono akmens iš Šiaurės Anglijos grožis.  Fosilijos, grūdeliai, akmenukai, bei gyslų raštai: kiekviena smulkiausia mineralinė savybė, atkurta absoliučiai tiksliai, leis sukurti harmoningo grožio efektą Jūsų namuose.

Galėsite pasirinkti ir labiausiai patinkančią spalvą savo namams ar viešai erdvei. : Islandia, Danimarka, Norvegia, Svezia, Finlandia.

Liečiant šias plyteles, galima pamanyti, jog rankose laikote tikrąjį Burlingtono akmenį. To priežastis yra neįtikėtinai kruopštūs raštai,  lengvas atspindys, šilkinis švelnumas. Satininis paviršius suteikia prabangos, elegancijos ir išskirtinumo.

Prie šios kolekcijos puikiai derės minimalizmu ar natūralumu kvepiantys vonios aksesuarai bei baldai. Iš kitos pusės, tokios vonios plytelės gali būti lengvai priderinamos įvairiausio interjero vonios kambaryje. Tai išskirtinis, tačiau tuo pačiu universalus pasirinkimas.

Vonios plytelės gali būti labai įvairios, tačiau mes esame už išskirtinumą ir unikalumą. Apsilankykite internetinėje ar fizinėje parduotuvėje ir pasisemkite įkvėpimo savo svajonių įgyvendinimui.

Parašykite komentarą