Ar reikalingas vaikui televizorius?

Ar reikalingas vaikui televizorius?

Įrenginėjant vaiko kambarį gali kilti daugybė įvairiausių klausimų, susijusių ne tik su spalvų pasirinkimu, bet ir su tuo, kokių baldų ir prietaisų vaikui reiktų, o kokių geriau nepirkti. Be abejonės, kiekvienam vaikui reikės lovos, spintos, jei jo rūbai netelpa į bendrą šeimos spintą, stalo, knygų lentynos ir visų kitų įprastinių baldų. Tačiau dažniausiai kylantys klausimai yra tokie kaip, ar vaiko kambaryje reikalingas kompiuteris, muzikos grotuvas ar televizorius. Dažniausiai atsakymas į šiuos klausimus priklauso nuo vaiko amžiaus, nei darželinukui, nei pradinukui kompiuteris tikrai nėra reikalingas, muzikos centras taip pat, nes tuo metu vaiko skonis dar tik formuojasi ir jis tikrai nėra didelis nei vienos rimtos muzikos grupės fanas.

Tačiau apie televizorių dar galima pagalvoti

Dažniausiai vaikui patinka visai kiti filmai ir laidos nei kitiems šeimos nariams, o negalėdamas pamatyti to, ko jis nori, vaikas tampa irzlus, prasideda kivirčai, todėl norint jų išvengti televizorius vaiko kambaryje tikrai nebūtų bloga idėja. Tačiau televizorius vaiko kambaryje gali jam trukdyti daryti namų darbus ir neretai pritraukti visą vaiko dėmesį ir atimti nemažą dalį jo laisvalaikio, tarkim žaidžiant konstruktoriumi. Dėl to vaikas gali tapti mažiau aktyvus, gali suprastėti jo regai, tačiau visa tai galima kontroliuoti ribojant vaiko laiką prie televizoriaus tiesiog jį atjungiant, o kai vaikas bus pakankamai subrendęs, jog pats suprastų, kad televizorius neturėtų atimti viso jo laiko, televizoriaus kontrolę galėsite pamiršti. Nes vaiko sveikata yra svarbiausia.

Televizorių meistras

Žinoma, vaikai nėra tokie atsargūs kaip suaugusieji, todėl gali televizorių netyčia sugadinti. Tokiu atveju jums bus reikalingas televizorių remontas, kur dirbantis televizorių meistras sutvarkys bet kokias iškilusias problemas. Jei esate labai užsiėmę ir negalėsite televizoriaus į dirbtuves atgabenti patys, televizorių meistras jį galės pats iš jūsų pasiimti arba, jei gedimas nesunkus, jį sutaisyti vietoje. Žinoma, vaikui nereikia pirkti didelio ir brangaus televizoriaus ar statyti jo tokioje vietoje, kur vaikas jį galėtų lengvai užkliudyti, bet nedidelis, ant lentynos telpantis televizorius vaikui būtų kaip tik. Tai būtų ypač gera idėja, jai vaikui patinka laidos apie gamtą ar keliones, jei nenorite, kad vaikas žiūrėtų jokių kitų kanalų, tiesiog juos išimkite iš kanalų sąrašo arba ant jų uždėkite kodą.

Parašykite komentarą