Čili pizza nuolaidos kodas

Čili pizza nuolaidos kodas

Čili pizza turi susikūrę naująjį puslapį. Kiekvienam naujam vartotojui yra skiriama 4 eurų nuolaida užsiregistravus su pakvietimo nuoroda. Taip pat reikėtų nepamiršti, kad už pirmąjį užsakymą jūs gausite 15 procentų nuolaidą.

Kuomet pakviečiate draugą, jis prisiregistravęs gauna 4 eurų nuolaidą. Kai jis atlieka savo pirmąjį užsakymą, tuomet jūs gausite taip pat dar papildomus keturis eurus.

Nuolaidos kodas: https://cilipizza.lt/users/signup/LUKAS2389

Čili Pizza nuolaidos kodas
Čili Pizza nuolaidos kodas

Ar tai ne apgaulė?

Pasitikrinome internete ar tai nėra kokia nors sukurta apgavystė. Pagal internetinio adreso registraciją yra matoma, kad tai yra oficialus Čili Pizza savininkas.

Domeno turėtojas
Domeno turėtojas

Trumpa informacija apie restoraną

Šis restorano tinklas yra vienas iš didžiausių picerijų visose Baltijos šalyse ir veikia pagal franšizę.

Tikriausiai visi esate girdėję apie šį tinklą, kuris jau veikia daugiau nei 20 metų. Turintis gerą aptarnavimą, puikius kokybės standartus ir gerą patiekalų skonį. Pagal puslapio pateikiamus duomenis, rašoma, kad trečdalis Lietuvos gyventojų pateikia šį restoraną kaip savo mėgstamiausią. Taip pat yra rašoma, kad šio restorano žinomumas siekiamas net 89 procentus.

Maisto galite įsigyti įvairiausio. Patys populiariausi yra picos , kebabai, mėsainiai. Reikia nepamiršti ir paprastųjų patiekalų kaip įvairiausios sriubos arba kepsniai. Norint sutaupyti pietų metu, visuomet galite įsigyti ir dienos pietų, kurių kainos dažniausiai svyruoja nuo 5 eurų. Už tą sumą jūs galite gauti karštąjį patiekalą su sriuba. Taip pat yra labai didelis picų pasirinkimas, šiuo metu galima įsigyti net Scrocchiarella picas. Jei nemėgstate valgyti sausai, visuomet galite papildomai įsigyti ir papildomų padažų. Čia papildomas padažas kainuoja 0,20 eur už 25 gramus.

Ar jau teko jums paragauti Mac and cheese naujųjų makaronų? Galite rinktis su apkepimais krosnyje su jautiena, vištiena arba originaliuosius. Asmeniškai iš savo patirties, mes visuomet renkamės Čili sriubą kuri yra pati skaniausia mums. Prie sriubos gaunama visada keli kepiniai bandelės. Jei esate vegetarai tai nėra problema, kadangi galite rasti ir vegetariškų patiekalų. Taip pat didelis pasirinkimas ir salotų. Čia salotas galite įsigyti nuo 5,49 eur. O jei iš išvardintų nieko negalite išsirinkti tuomet rekomenduojame atsidaryti jų menių ir išsirinkti sau tinkamiausią patiekalą.

Čili Pizza nuolaidos kodas gali būti panaudotas bet kada, kadangi jis išlieka jūsų paskyroje. Registruojantis reikės tik vardo , pavardės, elektroninio pašto ir telefono numerio į kurį gausite patvirtinimo kodą.

Šią rekomendaciją parašė ir patalpino Veikla24 komanda.

Parašykite komentarą