Hostinger nuolaidos kodas 20%

Hostinger nuolaidos kodas 20%

Hostinger paslaugų teikėjas yra žinomas beveik kiekvienam puslapio kūrėjui, kadangi jie gali pasiūlyti įvairiausius planus už geriausias kainas. Galite atrasti tiek biudžetinių planų, tiek brangesnių. Galime drąsiai teigti, kad jie turi žemiausias svetainių talpinimo paslaugų kainas.

Hostinger nuolaidos kodas 20%

Nuo šiol Hostingeris leidžia dalintis rekomendacijų nuorodomis, kurios suteikia net 20 procentų nuolaidą hostingo užsakymams.

Nuoroda į nuolaidą: https://hostinger.lt?REFERRALCODE=1LUKAS12

Reikalavimai, kad veiktų nuolaida:

  • Vartotojo paskyra privalo būti nauja ir priregistruota per pateiktą nuorodą.
  • Turite užsisakyti minimaliausią laikotarpį – 12 mėnesių.
  • Pasiūlymas negalioja cPanel ir el. pašto planams.

Informacija apie Hostinger

Hostingeris yra žinomas ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Jie yra pripažinti kaip vieni iš populiariausių prieglobos paslaugų teikėjų. Dauguma įmonių ir tinklaraštininkų teikia pirmenybę jiems, nes jie gali pasiūlyti ne tik patrauklias kainas, bet ir galingus planus.

Oficialiai ,,Hostinger” UAB buvo įkurtas Lietuvoje 2012 metais. Per šiuos metus jie sugebėjo sparčiai augti ir sukurti milžinišką klientų srautą.

Pagal turimas mūsų statistikas, teigiama, kad kiekvieną dieną į Hostinger prieglobą užsiregistruoja apie 15 000 vartotojų. Tačiau šie skaičiai kalbama apie pasaulinį mąstą, o ne tik lietuvišką.

Hostingeris yra vienas iš pirmųjų paslaugų teikėjų, kurie 2007 metais sukūrė ,,000webhost.com”. Tai yra pirmasis nemokamas hostingas, kuriame galima talpinti savo puslapius be jokių reklamų.

2014 metais, Hostinger visame pasaulyje turėjo virš 10 milijonų vartotojų.

Hostinger rekvizitai

Šiuo metu Hostingerio būstinė yra įkurta Kaune, Jonavos gatvėje 60 C,

Įmonės kodas: 302710386

PVM mokėtojo kodas: LT100007381511

Taip pat, jie dirba 24 valandas per parą, tad bet kuriuo paros metu galite susisiekti su jų pagalbos skyriumi.

Hostinger privalumai

Pagalba visą parą

Lietuvoje nėra jokio paslaugų teikėjo, kuris teiktų pagalbą visą parą lietuvių kalba. Tačiau hostingeris vertina bendravimą su savo klientais, tad jų komanda dirba 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę, kad galėtų užtikrinti kiekvieno kliento poreikius.

Pagalbos komanda yra profesionali ir draugiška, tad tikrai pateiks visus atsakymus į jums rūpimus klausimus. Jeigu įvyksta kokie nors gedimai ar patiriate trikdžius, susisiekus su komanda, viskas bus išspręsta akimirksniu.

Pagalba teikiama visiškai nemokamai.

Spartus veikimas

Hostinger gali pasiūlyti ypatingai sparčias paslaugas, kad jūsų internetinis puslapis veiktų tiesiog žaibišku greičiu. Reikia nepamiršti, kad jų serveriai puikiai veikia su ,,WordPress” ir ,,LiteSpeed cache”, kas paspartins jūsų puslapio veikimą. Dauguma vartotojų pereina būtent pas juos, dėl greito ir sklandaus veikimo.

Lengvas naudojimas

Hostingerio paslaugas labai paprasta naudoti. Net ir nesuprantančiam asmeniui viskas bus paprasta, kadangi pateikiamos piktogramos ir aprašymai. Jeigu esate pradedantysis svetainių kūrėjas, tuomet su šiais įrankiais viską lengviau išmoksite.

Reikia nepamiršti ir to, kad jūs galite prijungti savo internetinį puslapį prie ,,Cloudflare” vos keliais paspaudimais ir nereikės patiems keisti DNS įrašų.

Puikūs pasiūlymai

Hostingeris turi platų planų pasirinkimą. Apačioje matote tris populiariausius planus, kurių mėnesiniai mokesčiai svyruoja vos nuo vieno euro. Joks Lietuvoje svetainių prieglaudos teikėjas negali pasiūlyti tokių charakteristikų už tokias kainas.

Jeigu pasirenkate Premium hostingo planą ir perkate jį ketveriems metams, tuomet gausite ir nemokamą domeno registraciją metams, kuri įprastai kainuoja 10 eurų.

Nemokamos duomenų kopijos

Kiekvienam puslapiui yra būtina turėti atsargines duomenų kopijas, kad atsitikus nelaimei galėtumėme atstatyti. Problema, kad dauguma prieglobos paslaugų teikėjų atlieka tik kas savaitines kopijas, o už jų atstatymą reikia mokėti tam tikrą pinigų sumą. Įsigydami Premium+ planą, jums bus atliekamos kasdieninės nemokamos duomenų kopijos, o jas galėsite atstatyti vos vienu pelytės paspaudimų. Jeigu prireiks, tuomet galėsite ir atsisiųsti visas duomenų kopijas.

Puslapių saugumas

Tikriausiai kiekvienas puslapio savininkas sutiktų, kad reikia kuo daugiau saugos priemonių, kad puslapis nebūtų pažeidžiamas arba nulaužiamas. Juk kiekvienas nori turėtų saugią svetainę. Kiekvienas hostingerio planas turi apsaugas, kurios puikiai susidoroja su šlamštu. ,,Spam Assasin: automatiškai nuskaito elektroninio pašto šiukšles ir jas pašalina.

 

Parašykite komentarą