Elektrikas

Elektrikas

Elektros instaliacijos darbai

Norint atlikti elektros instaliacijos darbus pačiam – reikia turėti specifinių žinių. Visų pirmą elektros instaliacijos darbus reikia atlikti prieš dalinę apdailą. Taip pat, reikia išsirinkti patikimas, geras medžiagas. Jeigu dvejojate, geriau skambinkite elektrikui, kuris ne tik atliks elektros instaliacijos darbus, bet ir pakonsultuos medžiagų pirkimo klausimais.

Kaip surasti gerą elektriką?

Šiais laikais statybininkų ir inžinierių profesiją tapo labai populiari, dauguma žmonių siūlo savo paslaugas, neretai patys nesuprasdami kaip tą darbą atlikti tinkamai. Reikia suvokti, kad elektros instaliaciją būtų sunku atnaujinti, todėl reikia padaryti tai viena kartą ir gerai.

Kiek kainuoja gero elektriko paslaugos?

Kiekvienas elektrikas apmokestina save skirtingai. Vieni ima už išdirbtas valandas, kiti elektrikai už tam tikrus taškus, arba atliktus darbus. Todėl mūsų rekomendacija, prieš  pradedant darbus apsitarkite preliminarią darbų atlikimo kainą

Elektriko paslaugos

Gerai atliktas elektriko darbas, jums padės sutaupyti elektros sunaudojimo kaštus. O priešingu atveju, netinkamai įvesta elektros instaliacija jums eikvos daugiau elektros ir kels pavojų elektros nuotekiui. Elektriko paslaugos:

1.       Laidų išvedžiojimas

2.       Senų laidų keitimas

3.       Dalinė arba pilna elektros instaliacija

4.       Įvairiausių elektros prietaisų pajungimas: orkaitės, viryklės, skalbimo mašinos, kaitlentės, interneto arba televizijos kabeliai

5.       Įžeminimo įvedimas

6.       Automatukų statymas

7.       Rozečių bei jungtukų idėjimas

Apibendrinus geras elektrikas turėtų mokėti atlikti visus šiuos išvardintus darbus.

Parašykite komentarą