Internetinių svetainių kūrimas

Internetinių svetainių kūrimas

Turbūt pastebėjote, kad beveik kiekvienas verslas turi internetinę svetainę. Kai kurie turi informacinio pobūdžio internetines svetaines, o kiti elektronines parduotuves. Internetinė svetainė gali sutaupyti jums daug laiko. Pavyzdžiui tuos darbus kuriuos ankščiau atlikdavo jūsų administratorius, dbr gali atlikti internetinės svetainės papildiniai. Taip pat, padarote patogesnę kliento ir paslaugos teikėjo sąsają. Išvengiate gyvo bendravimo. Elektroninės parduotuvės pagalba galite visiškai automatizuoti savo pardavimus. Įsivaizduokite, jokio sąskaitų siuntinėjimo, jokio papildomo bendravimo prieš pardavimą, jūsų klientas tiesiogiai bendrautų tik su jūsų svetaine.

Kiek kainuoja internetinės svetainės kūrimas?

Kiekviena interneto svetainė yra individuali, todėl pasakyti kaina, kuri tiktu visoms – neimanoma. Pigiausias internetines svetaines tipas – informacinė. Tai paprastas internetinis puslapis, kuriame skelbiama informacija. Dažniausiai ji būna šabloninio dizaino, be jokių specialių dizaino ar efekto elementų. Kitas – reprezentacinė, tai iš dalies panašus tipas į informacinę, tik šioje svetainė dizainas ir efektai labai svarbus. Reprezentacinė svetainė dažniausiai būna unikalaus dizaino. Trečiasis tipas – elektroninė parduotuvė, elektroninės parduotuvės pagrindinis tikslas automatizuoti jūsų pardavimus, todėl jos gali būti ir paprasto dizaino ir unikalaus, bet funkciją atlieka tą pačią. Pigiausias iš minėtų variantų – informacinė svetainė, toliau reprezentacinė ir elektroninė parduotuvė. Kainos, taip pat gali skirtis nuo projektų dydžio, kartais gali būti ir informacinė svetainė brangesnę už elektroninę parduotuvę ir atvirskščiai.

Interneto svetainių turinio valdymo sistemos

Populiariausia ir plačiausiai naudojama turinio valdymo sistema – WordPress. Turbūt vienareikšmiškai visi sutiktu, kad beveik kiekvienam verslininkui ši platforma patenkins visus jo poreikius. Platforma labai plačiai išvystyta, todėl jos funkcionalumas neribotas. Internetinių svetainių kūrimas pasitelkiant šią sistemą tampa tikrai lenvesnis.

Ar galima susikurti interneto svetaine pačiam?

Taip, internetinę svetainę galima susikurti pačiam, tačiau tai užtruks ilgai ir neaišku ar galutiniu variantu liksite patenkinti. Kuriant internetines svetaines svarbu jų struktūra. Taip pat, reikia žinoti papildinius, temas, įrankius, kurie jums padės sukurti gražią bei funkcionalią interneto svetainę. Todėl rekomenduojama pasisamdyti specialistą, kuris turi visas reikiamas žinias, ir galėtų sukurti profesionalią svetainę, kuri jums tarnautų, o ne jus jai. 

Parašykite komentarą