Įrankių nuoma – Įrankis.lt

Įrankių nuoma – Įrankis.lt

Įrankis.lt įmonė užsiemanti statybinių įrankiu bei technikos nuoma. Turinti visų statybos kategorijų įrankius. Įrankis.lt – siūlo žinomiausių gamintojų įrankius bei platų įrankių nuomos pasirinkimą:

·         Sukimo, gręžimo ir montavimo įrangos nuoma

·         Ardymo įrangos nuoma

·         Pjovimo įrangos nuoma

·         Šlifavimo įrangos nuoma

·         Karpymo ir lankstymo įrangos nuoma

·         Suvirinimo ir elektros įrangos nuoma

·         Matavimo įrangos nuoma

·         Betonavimo įrangos nuoma

·         Tankinimo įrangos nuoma

·         Šildymo ir džiovinimo įrangos nuoma

·         Valymo įrangos nuoma

·         Kopėčių ir Aliuminių bokštelių nuoma

·         Kėlimo įrangos nuoma

·         Sodo įrangos nuoma

Įrankių nuoma ar pirkimas

Nors įrankių nuoma ir populiarėjanti paslauga, tačiau atsiranda daug skeptikų, kurie mano, jog jeigu yra poreikis reikia iškart pirkti įranki, o ne nuomuotis. Reikia atsižvelgti į norimo įrankio kainą, ir susidėlioti prioritetus, ar šis įrankis bus ilgalaikis ar keleriems darbams atlikti. Taip geriau suprasite norimo įrankio poreikį ir galėsite apsispresti ar visgi reikia pirkti šį įrankį. Dažnas atvejis įrankio nuoma prieš pirkimą, siekiant patikrinti ir išsiaiškinti jo funkcionalumą.

Kaip vyksta nuomos procesas

Įrankis.lt nuomos procesas gan paprastas. Klientui užtenka pateikti savo duomenis, kad būtų patikrinta jo kredito istorija, taip pat kiekvienam įrankiui reikalingas užstatas pagal jo vertės dydį. Sutvarkius šiuos žingsnius galite greitia ir patogiai išsinuomuoti jums patinkantį įrankį.

Įrankių pristaymas ir gražinimas

Įrankius galima pasiimti patiems arba užsisakyti jų pristaymą iki namų. Daugumai įrankių taikomas nemokamas pristatymas, reikia mokėti tik už pigesnių įrankių pristatymą. Analogiškai vyksta ir įrankiu gražinimas. Susisiekiate su vadybininku ir pranešate, kad jau norite gražinti įrankį. Svarbu, įrankius galima gražinti tik iš tos pačios vietos kaip nurodytą sutartyje.

Įrankiu nuomos pasirinkimas

Įrankis.lt turi visus reikalingiausius įrankius statybų darbams. Taip pat, turi didelį sodo technikos, bei valymo įrangos asortimentą. Čia rasite nuo paprastų iki labai profesionalių įrankių. Profesionalus darbuotojai visada patars, kokio įrankio jums reikia, ir kokios yra jūsų pasirinktų įrankių funkcijos. Todėl įrankis.lt dirba ir su privačiais ir su juridiniais asmenimis. 

Parašykite komentarą