Ką reikia žinoti kuriant prieškambario interjerą?

Ką reikia žinoti kuriant prieškambario interjerą?

Pirmas įspūdis svarbus, todėl prieškambaris yra vienas svarbiausių kambarių ir erdvių jūsų namuose. Jis pasitinka svečius ir leidžia susipažinti su likusia jūsų namų dalimi. Norėdami padėti jums paversti prieškambarį ne tik vieta, kur paliekami batai ir paltai, bet ir erdve, kuri sukuria pridėtinę vertę ir puikų pirmąjį įspūdį, sudarėme šį sąrašą elementų, kuriuos turėtų turėti kiekvienas tobulas prieškambaris.

  • Apšvietimas

Pirmasis elementas, į kurį reikia atsižvelgti, yra prieškambario apšvietimas. Atminkite, kad jūs užduodate toną likusiai namų daliai, todėl jūsų sprendimai dėl prieškambario apšvietimo iš tikrųjų yra gana svarbūs.

  • Spalva

Norint nesukurti niūrios atmosferos, gali būti viliojanti mintis prieškambarį nudažyti šviesiomis ir ryškiomis spalvomis. Nors tai gerai, ypač jei jūsų prieškambaris nedidelis, reikia nepamiršti, kad iš prieškambario neišvengiamai išeina daugybė kitų kambarių. Todėl, bet kokios prieškambario spalvos turėtų papildyti kitų kambarių spalvas. Jei renkatės saugias, neutralias spalvas, apsvarstykite galimybę šiek tiek pagyvinti situaciją citrusinių spalvų blyksniais ir akcentais, jei įmanoma, kad suteiktumėte daugiau gilumo ir charakterio.

  • Grindys

Deja, jūsų prieškambario grindys turi daugiausiai kontakto su batais, todėl čia būtini praktiški ir funkcionalūs grindų dangos sprendimai. Nors kilimai atrodo gražiai ir suteikia papildomo komforto, juos sunku išlaikyti švarius. Vietoj to apsvarstykite galimybę naudoti medines grindis arba natūralų akmenį.

  • Baldai

Vargu ar prieškambaryje užteks vietos daugybei baldų, bet sutalpinti drabužinę rūbams ir žinoma kėdę būtina. Didelis prieškambario baldų pasirinkimas internetinėje parduotuvėje, kiekvienam  padės rasti tinkamą pasirinkimą. Juk nėra nieko blogiau, nei balansuoti ant vienos kojos ir laikytis šalia esančios sienos, kol nusiaunate batą.

  • Saugykla

Niekam nepatinka matyti, kad prieškambaris naudojamas kaip šlovinga batų saugykla. Mini kalnas batų, kai pas jus apsilanko svečiai, nėra teisingas jūsų prieškambario vaizdas, todėl paprasta siaura batų lentyna gali padaryti stebuklus ir sutvarkyti šią erdvę.

Svarbūs baigiamieji akcentai

Galiausiai, prieškambaryje pridėję keletą asmeninių akcentų, galite daug ką papasakoti apie save savo namų lankytojams net nepravėrę burnos. Jei turite mėgstamų paveikslų, apsvarstykite galimybę juos pakabinti ir prieškambaryje. Tai subtilus būdas pasakyti: “Sveiki! Tai mūsų namai“.