Kokybiškas šunų maistas – vienas svarbiausių aspektų, kuriuo gali pasirūpinti šeimininkas

Kokybiškas šunų maistas – vienas svarbiausių aspektų, kuriuo gali pasirūpinti šeimininkas

Įsigijus šunį kiekvienas įsipareigoja juo rūpintis visą gyvenimą ir suteikti jam kaip įmanoma geresnes gyvenimo sąlygas. Vargu, ar daug kas galėtų ginčytis, kad maistas šunims nėra vienas iš geriausių gyvenimo dalykų. Juk net nedidelis kąsnelis gali pradžiuginti kiekvieną augintinį. Todėl yra labai svarbu sukurti tinkamą mitybos ratą, kad kiekvieną dieną augintinis gautų visas reikalingas medžiagas. Tad šiame straipsnyje norime papasakoti šiek tiek plačiau apie šunų maistą.

Kaip atsirinkti tinkamus produktus iš tokio didelio pasirinkimo?

Tie, kas iki šiol neturi daug patirties renkantis šuns maistą, gali pakliūti į dideles pinkles, nes augintinių maisto rūšių yra tikrai daug, jų pakuotės yra tikrai patrauklios, tad kartais gali kilti klausimas, kaip atrasti patį geriausią variantą. Tačiau žinant tam tikrus dalykus galima nesunkiai atsirūšiuoti, kas yra tinkama, o kas nelabai:

  • Pirmiausia verta atsižvelgti į kokybę. Ji turėtų būti kaip įmanoma aukštesnė, nes kiekvieną dieną šuo turi gauti jam skirtas naudingas medžiagas, kad būtų sveikas ir aktyvus. Vienas iš pasirinkimų gali būti Advance šunų ėdalas, jame sudėtos visos geriausios ir reikalingiausios medžiagos, kurios reikalingos šuniui.
  • Verta orientuotis į šuns grupę, tai yra koks yra kailis, amžius, koks aktyvumas ir panašiai. Nes tikrai galima atrasti skirtumų, kas tinka jauniems šuniukams, tikrai netinka senjorams.
  • Visada reikėtų specializuotą maistą pirkti tose parduotuvėse, kurios yra orientuotos būtent į tokius produktus.

Netinkama mityba

Dažniausiai galima atrasti daug informacijos, kaip reikia pritaikyti maistą šunims, tačiau yra pasigendama tokios informacijos, kuri nurodytų, kaip atpažinti šunį, kad maistas jam nėra tinkamas, kokie požymiai tai išduota. O jie gali būti visai paprasti:

  • Šuo pasidarė nebeaktyvus, nors anksčiau vietoje išbūti galėdavo labai trumpai.
  • Kailis nebėra toks blizgantis.
  • Pastebimos problemos, kurios atsiranda su virškinimu.

Tokios problemos iškyla labai retai, jeigu yra naudojamas tinkamas ėdalas, kaip pavyzdys gali būti Advance. Todėl jeigu norite išvengti šių simptomų, jau nuo pat mažų dienų verta rinktis aukščiausios rūšies ėdalą.

Kokiomis savybėmis pasižymi kokybiškas maistas?

Tinkamas maistas turi daug naudingų medžiagų, kurios privalomos kiekvienam šuniui, kad būtų palaikoma tinkama jo sveikata. Net ir nedidelė kokybiško maisto gali duoti visos dienos normos vitaminus. Tinkamas maistas taip pat turi daug natūralių medžiagų ir tam tikrais atvejais būna sukurtas taip, kad tinka ir tokiems šunims, kurie turi jautresnę virškinimo sistemą ar skrandį. Tad visos naudingos medžiagos gali pilnai aprūpinti visus šunis.