Veliūriniai treningai – ne tik žiemos sezono pasirinkimas

Veliūriniai treningai – ne tik žiemos sezono pasirinkimas

Laisvalaikio drabužiai yra universalus pasirinkimas įvairiems atvejams. Dažniausiai jie yra itin patogūs, o taip pat ir stilingi, todėl dažnai pasirenkami ne tik kaip namų apranga, bet ir drabužiai susitikimams su draugais, išvykoms. Pastaruoju metu ypač populiarūs  veliūriniai treningai. Tai stilingas pasirinkimas, kuris populiarus ištisus metus.

 

Veliūriniai drabužiai ne tik šaltiems orams

Iš veliūro siuvami drabužiai atrodo nepriekaištingai. Dažniausiai pirmas įspūdis yra toks, jog tai šiltas audinys, todėl šie drabužiai skirti šaltiems orams. Taip yra toli gražu ne visada. Veliūro treningai yra madingi ir populiarūs ištisus metus. Veliūras nėra ta medžiaga, su kuria būtų per šilta vasarą. Tai audinys, kuris gražiai atrodo, blizga, tačiau kartu leidžia odai kvėpuoti, todėl yra lengvas. Drabužiai iš veliūro leidžia patogiai jaustis ir laisvai judėti. Todėl tokie drabužiai yra puikus pasirinkimas laisvalaikiu su draugais ir netgi išėjimui į miestą.

 

Kur pirkti treningus?

Treningai, kaip ir bet kuris kitas drabužis, atrodys gražiai tik tuomet, kai jie bus pasiūti iš kokybiškos medžiagos. Todėl veliūriniai treningai tokie populiarūs, nes tai ne tik patogus, bet ir stilingas pasirinkimas. Jeigu norite atrodyti nepriekaištingai, rinkitės patikimus pardavėjus, kurių parduodami drabužiai yra kokybiški.

 

Dažniausiai drabužiai perkami internetu, nes čia galima rasti labai platų drabužių pasirinkimą. Pastaruoju metu treningai ir laisvalaikio drabužiai yra ypač populiarūs, tad pardavėjai siūlo platų pasirinkimą. Skirkite laiko pasirinkti labiausiai patinkančius drabužius. Tam reikėtų įvertinti ne tik nuotrauką. Nes pasitaiko atvejų, kai parduodama prekė nuo nuotraukoje pavaizduotos skiriasi. Nepamirškite skaityti prekių aprašymus, sužinoti, iš kokios medžiagos pasiūti treningai ir susipažinti su dydžių išmatavimais, kad pasirinktumėte Jums tikrai tinkančius drabužius.

 

Kaip derinti treningus?

Jau seniai praeityje yra tie laikai, kai treningai buvo skirti tik sportui ir treniruotėms. Šiandien šio tipo drabužiai yra nešiojami labai plačiai. Su jais galite vykti ne tik į darbą, susitikimus, bet net ir vakarėlius. Stiliaus ekspertai pataria nesibaiminti ir eksperimentuoti. Pavyzdžiui, veliūriniai treningai puikiai atrodo prie įvairios avalynės, kuri nebūtinai turi būti sportinė. Derinkite treningus prie aulinukų, išsirinkite odinę rankinę ir užsimeskite stilingą švarką ar paltą. Netikėtai sukursite stilingą ir labai dailų aprangos derinį, kuriam puikiai tiks veliūriniai treningai.

Veliūriniais treningais moterims ir vyrams prekiauja technomada.lt el. parduotuvė – užsukite.