Patarimai kaip pasirinkti tinkamą vertimo biurą

Patarimai kaip pasirinkti tinkamą vertimo biurą

Jei esate kada nors samdę vertėją, tuomet žinote kaip sunku išsirinkti tinkamą specialistą, kuris galėtų patenkinti jūsų lūkesčius. Tačiau rasti tampa lengviau, kai žinote ko jūs norite. Visoms įmonėms yra labai svarbu atsirinkti tinkamą vertimo paslaugų agentūrą, kadangi jiems būtini kokybiški vertimai. Kiekvienos verslo reputacija priklauso nuo rašytinių medžiagų, tarkime brošiūrų, įmonės svetainės ir kitų dalykų. Jei tekstas būtų išverčiamas su klaidomis, tuomet galima būtų susidaryti ir blogą įspūdį apie įmonę. Mes jums esame paruošę patarimus, pagal kuriuos bus lengviau rasti tinkamą biurą.

Pažinkite agentūrą geriau

Siūlome pasidomėti apie vertimo agentūros vertimo metodus, kokiu jie būdu verčia. Ar jie verčia su savo turimomis žiniomis ranka, ar pasitelkia į pagalbą kompiuterinį programinę įrangą, kad būtų atliktas lengvesnis vertimas. Kuomet vertimai yra atliekami pačio žmogaus, tuomet galima užtikrinti ir tikslesnį vertimą ir sklandumą. Dauguma vertėjų yra vienos ar daugiau kalbų žinovai ir turi pasiskirstę į kokią nors sritį, tarkime medicina, teisė.

Darbo kokybė

Vertimų paslaugos kokybė gali būti visur skirtinga, todėl rekomenduojama pasiklausti biurų, kas prilygsta jiems ,, kokybiškam vertimui”. Taip pat galite paklausti ar jie turi redaktorius, kurie peržiūri atliktą vertėjo darbą. Ar vertimas yra perteikiamas taip, kad skaitytojui būtų lengva skaityti. Domus Lingua vertimų biuras patikrina kiekvieną vertimą po kelis kartus, kad užtikrintų kokybę savo klientams.

Atliekamas darbų greitis

Dažnas atvejis, kad agentūrose dirba asmenys ir kitose šalyse, todėl skiriasi laiko zonos. Galite pasiteirauti kokiu metu būtų atliekamas darbas.

Konfidencialumas

Labai svarbu, kad vertimų biurai galėtų užtikrinti dokumentų konfidencialumą, tarkime ar jie saugo jūsų dokumentus. Ar vertėjų agentūra turi pasirašiusi konfidencialumo sutartis su savo redaktoriais ir savo vertėjais? Ar agentūra gali pasirašyti su jumis sutartį, kad neatskleis niekam apie jus informacijos.

Klientų aptarnavimas

Dažnai vertimų paslaugų teikėjai užduoda kelis klausimas, kuomet jūs teiraujatės dėl kainos. Stenkitės kuo detaliau išsiaiškinti, ką jums gali patarti vertimo agentūrą. Jūs galite pasiteirauti, ar būtų galimybė visiems jūsų projektams priskirti tik tą patį vertėją.

Į visus šiuos punktus reikia atkreipti dėmesį, jeigu norite kokybiško vertimo.

Parašykite komentarą