Video kasečių skaitmeninimas leis vėl matyti senus vaizdo įrašus

Video kasečių skaitmeninimas leis vėl matyti senus vaizdo įrašus

Kiekvieno atmintyje tikriausiai yra išlikę bent keli kadrai iš didesnių šeimos švenčių, kurios vyko prieš keliolika metų. Tuo laikotarpiu būdavo labai populiaru tokias šventes filmuoti ir video kasetes krauti į archyvą, kad būtų įmanoma parodyti ateities kartoms.  Tačiau laikui bėgant technologijos po truputį tobulėjo ir šiandien, deja, tokių įrenginių, per kuriuos būtų galima peržiūrėti šias vaizdo kasetes, nebėra. Tačiau neverta nusiminti, nes negalima pasinaudoti video kasečių skaitmeninimo paslauga, kuri leis visus išsaugotus vaizdo įrašus pamatyti tiesiogiai per TV, mp4 formatu.

Medžiagą įmanoma perkelti netgi iš sugadintos video kasetės

Daugeliui gali atrodyti, kad jei kasetė yra pažeista, su ja nieko nebeįmanoma padaryti. Tačiau net ir apgadintas kasetes galima šiek tiek pataisyti ir tada video medžiagą bandyti perkelti į kitą jūsų pasirinktą laikmeną. Jeigu kasetė yra sulūžus, apipelijusi, vaizdajuostė išblukusi, pažeista, įplėšta ar dar atsitikę kitų panašių dalykų, net ir tokios būklės ją verta parodyti specialistui, nes tikrai didesnis atvejų skaičius yra pasisekęs. Žinoma, verta žinoti ir tai, kad nebūtinai visas video bus idealiai perkeltas, galbūt kažkur trūks kelių sekundžių, kai kur vaizdas šiek tiek šokinės, bet vis tiek didesnė dalis informacijos bus perkelta.

Ar nukenčia vaizdo kokybė, kuomet atliekamas video kasečių skaitmeninimas?

Tokia paslauga tikrai verta naudotis, nes perkeliant video medžiagą, kokybė dažniausiai išlieka tokia pat, kaip ir buvo senoje laikmenoje. Taigi vaizdo kasečių skaitmeninimas neturi jokios įtakos blogesniam vaizdui ir sugadintai kokybei. Aišku, dar pati kokybė priklauso ir nuo to, kokią kasetė bus pateikta, konkrečiau, kaip ji bus išlaikyta. Jeigu joje bus šiek tiek pažeidimų, tai gali nutikti ir taip, kad viskas negalės idealiai būti perkelta ir tai pakenks kokybei. Bet aukščiausios kvalifikacijos specialistai tikrai dės visas pastangas, kad ji būtų išsaugota.

Kiek kainuoja tokios paslaugos?

Nurodyti konkrečios kainos, kiek reikės sumokėti už paslaugą nėra galimybės, ji priklauso nuo to, kokio ilgio video reikės perkelti. Čia turbūt yra vienas pagrindinių kriterijų, kuris gali daryti įtaką kainą. Tačiau yra dar keletas smulkesnių aspektų, kurie taip pat turi šiokią tokią  reikšmę kainą. Priklausomai nuo to, kokios būklės bus kasetė, jeigu jai reikės atlikti daug patvarkymu, nemažai valyti, tai gali taip pat didinti kainą. Suma gali skirtis ir nuo to, į kokią laikmeną reikės perkelti video medžiagą. Taigi yra labai daug smulkių niuansų, kurie gali daryti įtaką kainai, taigi kiekvienas atvejis yra individualus ir vertinamas skirtingai.

Jei turite klausimų dėl video kasečių skaitmeninimo – kreipkitės į profesionalus https://www.videoaudioskaitmeninimas.lt specialistus.

 

Parašykite komentarą